Ostróda Reggae Festiwal Reggaeland Płock PROMO TOUR 2015

2015-04-16 16:33:10 (ost. akt: 2015-04-17 15:59:22)

Ostróda Reggae Festiwal Reggaeland Płock PROMO TOUR 2015
18 kwietnia w sali kameralnej ostródzkiego Amfiteatru w Ostródzie wystąpi w ramach Ostróda Reggae Festiwal Reggaeland Płock PROMO TOUR 2015 
DAMIAN SYJONFAM jeden z najciekawszych polskich głosów reggae. Dla fanów jamajskich rytmów to bez wątpienia świetna wiadomość tym bardziej iż podczas koncertu będzie można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie karnety kolekcjonerskie na oba festiwale w cenie 160 zł!


Dwa czołowe polskie festiwale reggae – Reggaeland w Płocku (10-11 lipca) oraz Ostróda Reggae Festival (6-9 sierpnia) łączą siły w ramach wspólnego promo tour. Skorzystają na tym fani mający w planach wizytę na obu imprezach. Na wybranych kwietniowych koncertach występujących zarówno w Płocku, jak i w Ostródzie Bednarka i Damiana SyjonFama będzie można nabyć karnet kolekcjonerski na oba festiwale, oszczędzając 40 złotych.

Ostróda Reggae Festival organizowany jest od okrągłych 15 lat w Ostródzie przez Positive Music Promotion. Corocznie jest wyjątkowym wydarzeniem w kalendarzu fanów reggae, z wieloma wydarzeniami, które zapisały się złotymi głoskami w historii polskiej sceny. Od trzech lat impreza odbywa się na terenie byłych Czerwonych Koszar, do niektórych działań wykorzystując również ostródzki amfiteatr. Pierwszą ogłoszoną zagraniczną gwiazdą tegorocznej edycji jest Richie Campbell z Portugalii.
W 2006 roku w płockim POKiS narodził się pomysł stworzenia festiwalu muzyki reggae, który na przestrzeni lat uplasował się w ścisłej czołówce polskich festiwali muzyki korzeni. Od samego początku impreza odbywa się na płockiej plaży i w swojej historii ma dziesiątki wspaniałych koncertów. Wśród atrakcji tegorocznej 10 edycji m.in. gwiazdy w postaci jamajskiego Popcaana czy Włochów z Mellow Mood.Damian SyjonFam zwrócił na siebie uwagę już jako wokalista nieistniejących Comeyah, ale dopiero jego ubiegłoroczny solowy album „Wracam do Domu” stał się wielkim wydarzeniem na polskiej scenie. Płyta została przez wielu okrzyknięta najciekawszym polskim wydawnictwem reggae w 2014 roku i spowodowała falę zainteresowania tym oryginalnym wokalistą, kompozytorem i tekściarzem.

Dzięki tegorocznej współpracy obu imprez fani, którzy mają w planie swoich wakacyjnych wędrówek odwiedzić oba festiwale, wyłącznie na koncertach w ramach wspólnego promo tour będą mogli zakupić specjalne karnety kolekcjonerskie w cenie 160 PLN, oszczędzając 40 PLN.

Together znaczy razem!Zapraszamy na koncert w ramach promo tour:
DAMIAN SYJONFAM
18.04 Ostróda, Amfiteatr sala kameralna, ul. Mickiewicza, godz. 20. 


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB